Strona głównaIglaco.com

Program partnerski

 

Program Partnerski Iglaco.com to forma współpracy pomiędzy Iglaco.com a właścicielami: serwisów internetowych, portali branżowych, wydawnictw, webmasterami, aktywnymi klientami sklepu.  Program partnerski Iglaco.com to kolejne źródło dochodów dla twojej firmy.

 

  • Kto może zostać naszym partnerem

 

Program jest adresowany do: Posiadaczy stron internetowych, którzy poprzez umieszczenie bannerów reklamowych lub linków tekstowych połączonych hiperłączami z iglaco.com, umożliwią iglaco.com sprzedaż swoich produktów. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z wydawnictwami branżowymi, które zamieszczając w swoich publikacjach materiały reklamowe, chcą czerpać korzyście ze sprzedaży internetowej w iglaco.com.Do współpracy zapraszamy również aktywnych internautów będących równocześnie klientami sklepu iglaco.com, którrzy mają możliwość promowania sklepu w internecie.

 

 

  •  Co oferujemy ?

 

PODMIOTOM GOSPODARCZYM

  1. Wynagrodzenie prowizyjne BEZPOŚREDNIE za każde opłacone zamówienie przez poleconego klienta. Raz polecony klient będzie generował dochów Partnerowi ilekroć złoży i opłaci zamówienie, bowiem zostaje przypisany do Partnera na stałe ( bez limitu czasowego)
  2. Wynagrodzenie prowizyjne POŚREDNIE. Jeżeli polecony przez Partnera I klient czy firma również przystąpi do Programu Partnerskiego iglaco.com ( zostanie Partnerem II) i będzie polecał klientów, to Partner I  również będzie otrzymywał wynagrodzie prowizyje uzależnione od zarobków Partnera II, którego sam wcześniej polecił.
  3. Dostęp do panelu Partnera, gdzie na bierząco można śledzić ilość poleconych klientów, złożonych zamówień. W panelu samodzielnie możesz wygenerować materiały reklamowe zapisane w kodzie HTML, PHP i JavaScript, lub pobrać banery i zamemu skonstruować linki partnerskie.
  4. Dla wydawnictw opracowujemy ponadto banery reklamowe przystosowane do druku w żądanej jakości i rozdzielczości.
  5. Jasny i przejrzysty system wynagrodzenia i rozliczeń

KLIENTOM SKLEPU Iglaco.com NIE PROWADZĄCYM FIRMY

  1. Identycznie jak dla podmiotów gospodarczych wynagrodzenie prowizyjne z II Poziomów, jednak z tą zasadniczą różnicą, że klienci nie prowadzący działalności gospodarczej, nie majązy zatem możliwości wystawienia FV zgromadzoną prowizję zamieniają na bony towarowe, za które następnie mogą nabyć produkty w sklepie iglaco.com

  • Jak zostać partnerem ?

Formalności ograniczyliśmy do minimum !, Wystarczy zarejestrować się w iglaco.com i wejśc w zakłądkę "Zarabiaj z Nami", gdzie znajduje się więcej informacji nt. wynagradzania oraz narzędzia do promocji.

Partnerzy będący Podmiotami Gospodarczymi mają obowiązek ponadto przesłać na adres email: pp@iglaco.com dokumenty firmy: Wypis z KRS lub EDG, kopia nadania numeru REGON. W odpowiedzi prześlemy Umowę uczestnictwa w Programie Partnerskim oraz Ogólne Warunki Wynagrodzenia.

 

Zapraszamy do współpracy !

 

KONTAKT
Zamówienia telefoniczne:
(+48) 33 48 80 497
(+48) 50 08 40 578

fax: (+48) 33 84 59 390

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon/Pt: 9.00 - 15.00
Sobota: 9.00 - 12.00
Gadu-Gadu: 33127652
e-Mail: info@iglaco.com

www.Iglaco.com